İstanbul Yangın Merdiveni

İstanbul Yangın Merdiveni

İstanbul Yangın Merdiveni

İstanbul ülkemizdeki en güzel şehirlerden birisidir. Öylesine güzel ki bu sebeple çok da kalabalıktır. 15 milyon nüfusu bulunuyor. Nüfus böyle fazla olunca normal olarak binalarda oldukça yüksek ve geniş oluyor. 15 milyon insanı içine sığdıran İstanbul bu kadar insan içinde milyonlarca alışveriş merkezi, ev, okul, iş yeri gibi mekanlara da ev sahipliği yapıyor. Çok insan demek olası tehlikelerinde ister istemez artması demektir.

Kalabalığın Yol Açtıkları

Yangın kalabalıktan ve yapıların gün geçtikçe artmasından dolayı kaçınılmaz bir olay oluyor. Bu sebeple çok katlı her binaya yangın merdiveni yapılması ve yangın kapısı kullanılması zorunlu tutuluyor. Özellikle kalabalık ve paniklemiş insanların yapılardan tahliye edilebilmesi için merdivenlerin sağlam ve dayanıklı imal edilmesi gerekiyor. Merdivenlerin sağlam olmaması durumunda çökme, karışıklık, ezilme gibi çok büyük zarar veren olaylarla karşılaşmak mümkündür. Uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir bir yangın merdiveni imalatı yapan firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü Karaboğa Mühendislik İstanbul yangın merdiveni için gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir firmadır.

İstanbul Yangın Merdiveni

Binalarda hangi tür yangın merdiveni kullanılacağı seçilir. Yapıya keşif yapılır ve ardından yanmaz maddelerle yönetmeliğin şartlarına uygun olarak merdiven yapılır. İstanbul yangın merdiveni için sitede her türlü açıklamayı rahatlıkla bulabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Firmamız da üretilen merdivenlerin hem canınızı koruyor hem de evinize şık bir görüntü kazandırıyor.